Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Porta: +36-1/321-1200
Titkár: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

2014-es szóbeli felvételi beosztása

| Módosítva: 2014. február. 19., szerda - 15:32:26

Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.18.


2014. február 18. (kedd) 5. évfolyamos

14,00 óra
Kriston Szilárd
Tátraaljai Tas Miklós
Sivó Balázs
Jajecnik Marcell

 

15,00 óra
Tang Bettina
Sebestyén Márton Levente
Luczek Csongor
Lehóczki Zsolt

 

16,00 óra
Keszthelyi Balázs
Csizmadia Ágoston
Hernek Zalán Gábor
Sík István

 

17,00 óra:
Kossuth Gábor Ferenc
Erdősi Máté

2014.02.18 (kedd) 9. évfolyam

14,00 óra
Chen Wan Min
Zámbó Koppány Levente
Jelinek Ráhel Panna
György Anna Dorottya

 

15,00 óra
Orbán Zsanett
Szekeres Hanna Virág
Pintér Anna
Tóth Domonkos

 

16,00 óra
Éder Villő Kinga
Széll Eszter Anna
Spitzhüttel Ádám
Balla Áron

 

17,00 óra
Márton Zsófia Enikő
Blastik Ágnes Anna

 

 

 

 

 

 

 


Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.19.


2014. február 19. (szerda) 5. évfolyam

14,00 óra
Mohácsi Dániel
Tar Levente János
Lakatos Kristóf Alex
Arady-Murphy Laura

 

15,00 óra
Bézi Panna
Végh Domonkos
Sziráki Zsófia
Szincsák Emma

 

16,00 óra
Rawelhoffer Antal
Fróna Péter
Révész Mária Judit
Tóth Tamás Attila

 

17,00 óra:
Dobner Mátyás Jakab
Székely Zsófia Emma

 


2014.02.19 (szerda) 9. évfolyam

14,00 óra
Szabó Ottó Csaba
Buzási Ábel
Ciceu Dániel
Koronczai Bence

 

15,00 óra
Sárosi Barnabás
Sándor Ágoston
Kunvári Lilla
Vajda Sebestyén

 

16,00 óra
Turbék Katalin
Nagy Emőke
Schwartz Zoltán
Szikszay Barbara

 

17,00 óra
Bencze Barbara
Farkas Márió

 

 

 

 

 

 

Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.20.


2014. február 20. (csütörtök) 5. évfolyam

14,00 óra
Hosszú Hanna Antónia
Zelei Karolina Johanna
Tóth Ilona Ágnes
Hoffer Réka

 

15,00 óra
Krámer Dániel
Stefkó Bence Máté
Ittzés Hanna
Nagy Zita Eszter

 


16,00 óra
Montvai Barnabás
Guth Mátyás
Hajnal Boglárka Éva
Jaksi Soma András

 

17,00 óra
Novák Imola
Schwardy Adél
Sebestyén Levente Balázs

2014.02.20 (csütörtök) 9. évfolyam

14,00 óra
Weinberger Tibor Dávid
Rácz-Fazakas Szabolcs
Papp Gergely
Szakács Zsombor

15,00 óra
Czégel Szabolcs
Németh Márton Bonifác
Sümegi Bálint
Zachár Rebeka Mária

 


16,00 óra
Rozmán Ábel
Gyöngyösi Joel
Pintér Bence
Földi András

 

17,00 óra:
Borongics Dániel
Németh Kamilla

 

 

 

 

 

 

 

 

Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.21.


2014. február 21. (péntek) 5.évfolyam

14,00 óra
Heinczinger Bence János
Maloschik Emma Ilona
Mészáros Betrix
Bursits Emma


15,00 óra
Rábai Márton
Szabó Eszter
Mózes Dorottya Tünde

 

16,00 óra
Hujber Vilmos Károly
Komjáthy Hanna Zoé
Gaál Levente István

2014.02.21 péntek 9.évfolyam

14,00 óra
Horváth Fruzsina
Tabajdi Csanád
Zeng Yu Tong
Pap Médea Erika

 

15,00 óra
Weisz Anita Helga
Zászkaliczky Judit Erzsébet
Kiss Domokos József
Gál Réka

 

16,00 óra
Szabó-Rusvai Buda Gergő
Mágl Gothárd
Tóth Luca Panna

17,00 óra
Bíbor Ádám
Jakus Péter János

 

 

 

 

 

 


Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.24.


2014. február 24. (hétfő) 9. évfolyam

14,00 óra
Bálint Andrea Zita
Osváth-Bíró Zsófia Julianna
Foglar Viktor
Nagy Anna Mariann


15,00 óra
Hegedűs Csenge
Homolya Korinna Réka
Homolya Petra Dorina
Bodor Brigitta


16.00 óra
Kovács Melinda
Kovács Fülöp
Kovács Marcell
Molnár László


17,00 óra
Czakó Miklós Kálmán
Hökkön Melinda
Buczkó Gergely Attila
2014.02.24(hétfő) 5.évfolyam

14.00 óra
Uri Benjamin

 

 

 

 

 

 

 


Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.25.


2014. február 25. (kedd) 9. évfolyam

14.00 óra
Kiss Bálint
Grmel Bence
Valach Dominik
Tisza Tamás


15.00 óra
Varga Máté
Fehér Anna Viktória
Boros Virág Andrea


16.00 óra
Krámer Péter
Krámer Zita
Krámer Dániel
Litauszki Boglárka
Reichert Aletta


17.00 óra
Tóth Brigitta



2014.02.25 (kedd) 9.évfolyam

14.00
Füzessy Marcell Zoltán
Lakatos Szilárd
Rabatin Dávid
Fülöp Alexa


15.00
Hajdú Balázs
Balázs Regina
Hegedűs Krisztina
Mészáros Mátyás János


16.00
Pósa Anikó
Mezei Máté Márk
Béleczky Ferenc Levente
Abaházi Barbara


17.00
Hankó János Bálint
Strasser Zsombor

 

 

 

 

 

 

 


Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos
2014.02.26.


2014. február 26. (szerda) 9. évfolyam

14,00 óra
Bálint Eszter Zita
Kiss Dávid Attila
Boros Lea


15,00 óra
Takács Mátyás
Pluhár Máté
Ittzés Klára Zsófia
Garaba Brigitta Dóra


16,00 óra
Mestyanek Máté Tibor
Johann Bálint
Boros Lea
Szabó Zoltán


17,00 óra
Mátis Kitti Doroti
Veress Erik Levente
Tóth Zsuzsanna
2014. február 26. (szerda) 9. évfolyam

14,00 óra
Kiss Nikoletta Csilla
Nagy Ádám
Soltész Gábor Ármin
Kókai András


15,00 óra
Kata Sára
Somogyi Máté
Barabás Eszter Mária
Béres Tamás


16,00 óra
Bócsi Roland
Boncza Zoltán
Gál Natália
Gall Emma Franciska


17,00
Izsák József Attila
Molnár Gergő Jenő

 

 

 

 

 

 

Szóbeli Felvételi beosztás
négy és nyolcosztályos

2014.02.27.


2014. február 27. (csütörtök) 9. évfolyam

14,00 óra
Mihály Jázmin
Prazsák Dávid
Ndive Favour
Risztis Tekla

15,00 óra
Menyhart Mirjam Noémi
Szalay-Nagy Emese
Nemes Emma
Dobráter Dániel István


16,00 óra
Rabatin Zsófia
Jécsai Noémi
Pintér István
Jelinek Ráhel Panna

 

 

 

 

Események