Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Porta: +36-1/321-1200
Titkár: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Szóbeli Felvételi-2015

| Módosítva: 2015. február. 19., csütörtök - 12:25:13

Kedves Felvételiző Diákok!
Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk a hozzánk felvételiző diákokat a szóbeli felvételi rendjéről.
A felvételi eljárás szóbeli része egy iskolalelkészi beszélgetéssel kezdődik, melynek helyszíne az II. emeleten található lelkészi szoba. Erre a beszélgetésre a szülővel együtt kerül sor. Ezután az első emeleten kijelölt termekbe várjuk a diákokat a honlapon feltüntetett és a hirdetőre kitett beosztás szerint. Kérjük, hogy a felvételire mindenki hozza magával ellenőrzőjét, matematika és magyar füzetét, valamint az adott tagozatnak megfelelő füzetet (nyelvi tagozatra az angol vagy német füzetet, természettudományos tagozatra a fizika, kémia, biológia vagy földrajz füzetet a 9. évfolyamra jelentkezők esetében, illetve a környezetismeret füzetet az 5. évfolyamra jelentkezők esetében). Aki különböző iskolai vagy kerületi versenyen indult, hozza magával okleveleit, érmeit.
A felvételi vizsgák iskolánkban február 23-án, hétfőn kezdődnek, a beosztást február 16-tól folyamatosan tesszük közzé honlapunkon.
Minden felvételizőt szeretettel várunk!

Szóbeli felvételi beosztás 5. évfolyamra jelentkezők számára:

2015. február 23. Hétfő

14:00
Andrásy Kornél Márk
Balla Boldizsár
Balogh Bianka Tímea
14:30
Bezdán Camila Veronika
Bézi Polla
Bogár Johanna Rita
15:00
Csáji Gyöngyvér Dorottya
Csépe Orsolya Virág
Csepreghy Laura Zsófia
15:30
Cserhalmi-Janda Bendegúz Márk
Csoknyai Mátyás Nándor
Dávid Noémi Laura
16:00
De Kiss De Nemesker Le Charron Angelina Éva Marie Alice
Demeter Judit Adél
Dénes Borka
16:30
Dobner Simon Péter
Sápi Dorottya Jázmin
Dudik Sára
Harmatos Lenke Luca


2015. február 24. Kedd


14:00
Éberlein Hanna
Farkas Lehel
Farkas Líviusz
14:30
Farkas Olivér
Frusteri Alessandro
Goschler Áron Tamás
15:00
Cieklinski Anna Lívia
Gyöngyösi Viola
Harangi Botond
15:30

Hegedüs Richárd
Hervatin-Rácz Eszter
16:00
Hilzinger Leonard
Horváth Ákos
Horváth Dániel Olivér
16:30
Jancsovics Ráhel
Jánossy Patrik Márk
Dudás Sára

2014. február 25. Szerda

14:00
Kepes Máté Róbert
Kiss Benedek
Kiss Vajk István
14:30
Kocsis Barnabás
Kosztándy-Kovács Luca Sára
Kovács Laura Lili
15:00
Kovács Nóra
Kozma Zsófia Jázmin
Lány Anna
15:30
Makai Levente Zoltán
Márta Gergő
Mascher Marcell
16:00
Megyesi Albert Keve
Mikulás Marcell
Nagy Ádám
16:30
Nagy Kristóf
Nagy Rita Laura
Nagybalsi Máté


2015. február 26. Csütörtök


14:00
Názer Lili
Nyerki Lili Dorina
Orsó Koppány Ármin
14:30
Páhy Márton
Papakosztandi Anna
Papp Luca
15:00
Perényi Johanna
Pintér Borbála
Pintér Zoltán
15:30
Rednic Péter
Ruzsa Rebeka
Boldizsár Benedek
16:00
Sebe Norbert Dávid
Simon Kristóf
Stéger Kata
16:30
Sütő Napsugár
Svec Evelin Viktorivna
Szabó Orsolya

2015. február 27. Péntek

14:00
Szabó Zoltán
Szabó Zsófia
Szamosi Ármin Dániel
14:30
Szecsei Péter
Tivolt Richárd
Tóth Anna Krisztina
15:00
Tóth Bence Sándor
Tóth Márton
Trautwein Katalin
15:30
Varga Domonkos Pál
Varvasowszky Bálint
Világi Áron
16:00
Világi Dávid
Zelenyánszky Milla Dorka
Gutman Gergő
16:30
Ábrahám Péter Levente
Szenczy Olivér
Kameniczky Emma

Szóbeli felvételi beosztás 9. évfolyamra jelentkezők számára:

2015. február 23. Hétfő I. számú bizottság

14:00 Demeter Bálint
Köllő Hunor
Baricz Lorand Attila
14:30
Kiss Dávid
Feil Rebeka Lili
15:00
Muzslay Iván
Urbankovics Vera
15:30
Szabó Lilla Laura
Soóki-Tóth Anna
16:00
László Hanna
Concepcion Patricia Lucy
16:30
Pallafi Zsuzsanna
Járó Zoltán

2015. február 23. Hétfő II. számú bizottság

14:00
Budavári Levente
Gyöngyösi András
14:30
Szladek László Krisztián
Zsigmondy Álmos Bendegúz
15:00
Mohácsi Fanni
Járó Zoltán
15:30
Janik Bence Botond
Mu Yi Yang
16:00
Kecskés D. Eszter
Herkely Eszter
16:30
Philippovich Máté Tamás
Kurucz Levente Bendegúz
Csapó Áron Sebestyén

2015. február 24. Kedd I.számú Bizottság 


14:00 Németh Botond
Molnár Tamás Balázs
Kóbori Márton
14:30
Garaba Réka
Tarnóczi Júlia Blanka
15:00
Fukk Áron
Bozsik Boglárka
15:30
Losonczi Emese
Szentpéteri Lili
16:00
Debreczy Csenge Kata
Bozsik Boglárka
16:30
Baumstark József
Kocsis Máté

Gombás Diána
Tóth Helka

2015. február 24. Kedd II.számú bizottság 


14:00
Szentpéteri Lili
Baumstark József
14:30
Kocsis Máté
Debreczy Csenge Kata
15:00
Garaba Réka
Tarnóczi Júlia Blanka
15:30
Kóbori Márton
Bácskai Péter
16:00
Fábián Balázs
Szakács Botond
16:30
Tamásy András
Schäffer Ferdinánd László
Horváth Veronika

2015. február 25. Szerda I.számú bizottság 


14:00
Somogyi Daniella
Erdős Klaudia Rózsa
14:30
Tunner Fruzsina
Tunner Nóra
15:00
Trencsényi Ádám
Havasi Péter Benedek
15:30
Kaposi-Ly Anna Cosima
Szabó Petra
16:00
Zuschlag Eszter
Deme Roland
16:30
Zsuk Annamária
Patyi Janka Margit

2015. február 25. Szerda II.számú bizottság 


14:00
Szabó Petra
Zuschlag Eszter
14:30
Pintér Borbála
Kátai Balázs
15:00
Tagai Beneditta
Nádor Otília Laura
15:30
Csécs András
Vértesi Szabolcs
16:00
Kinizsi Pál
Gyöngyösi Zsófia
16:30
Sótonyi Eszter
Csengei Ádám Károly
Szücs Orsolya

2015. február 26. Csütörtök I.számú bizottság 


14:00
Kerekes Edina Mercédesz
Bittner Dóra Anna
14:30
Fanici Kristóf
Steitz Kata Flóra
15:00
Pápista Anna Klaudia
Oláh Csaba
15:30
Baloh Meláni
Kóbori Laura
16:00
Labossa Asztrid Emma
Szabó Réka Viktória
16:30
Topos Annabella
Angler Ajtony Zoltán
Johann Anikó Klára

2015. február 26. Csütörtök II.számú bizottság 


14:00
Angler Ajtony Zoltán
Földházi Balázs
14:30
Técsőy Judit
Már Benedek
15:00
Dudás Hanga Júlia
Fodor Bíborka Anna
15:30
Rakó Mihály
Horváth Kata
16:00
Pintér Cserne
Liptai Kristóf Tamás
16:30
Decman Ella
Tóth Zsófia
Kiss Levente Géza

2015. február 27. Péntek I.számú bizottság 


14:00
Anka Dávid
Gidály Mihály
14:30
Kovács Annamária
Láng Vanda Stella
15:00
Vereszky Dorka
Horváth Ábel
15:30
Kriston Gergő
Czelleng Réka
16:00
Földházi Balázs
Már Benedek
16:30
Técsőy Judit
Debreczeni Eliza Anna

2015. február 27. Péntek II.számú bizottság 

14:00
Földházi Balázs
Már Benedek
14:30
Técsőy Judit
Debreczeni Eliza Anna
15:00
Szász Cintia Klaudia
Bánkuti Márk István
15:30
Papp Dániel László
Kulcsár Zsombor András
16:00
Csanky Bálint Antal
Lénárt Edina
16:30
Czakó Alexandra Szabina
Barcsik-Nagy Tamás
 

Események