Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Porta: +36-1/321-1200
Titkár: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Szóbeli felvételi időpontja

| Módosítva: 2013. február. 20., szerda - 13:42:12

9. évfolyamra jelentkezők

 

szóbeli felvételi időpontja:

 

Név

Felvételi időpontja

Acsády Hanna Boróka

február 20. (szerda) 17,00 óra

Ádány Andrea

február 21. (csütörtök) 16,00 óra

Alattyányi István Bence

február 26. (kedd) 15,00 óra

Antal Sára

február 21. (csütörtök) 17,00 óra

Arany Kincső

február 23. (szombat) 10,00 óra

Bakos Gábor Bence

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Balogh Fruzsina

február 26. (kedd) 17,00 óra

Bánhidi Mónika

február 23. (szombat) 14,00 óra

Bánszky Norbert

február 20. (szerda) 16,00 óra

Barabási Réka

február 18. (hétfő) 15,00 óra

Botka Zénő

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Buzás Dorottya

február 20. (szerda) 16,00 óra

Buzás Eszter

február 22. (péntek) 15,00 óra

Czibula Stella Karina

február 22. (péntek) 15,00 óra

Csáji Gergely Kál

február 19. (kedd) 16,00 óra

Császár Szabolcs András

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Csendes Márton

február 18. (hétfő) 16,00 óra

Deák Veronika

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Demeter Ádám

február 23. (szombat) 10,00 óra

Demeter Dorottya

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Dietrich Márk

február 26. (kedd) 17,00 óra

Domokos Zsófia Odett

február 18. (hétfő) 16,00 óra

Dorang Zsanett

február 23. (szombat) 12,00 óra

Duchaj Xavér

február 23. (szombat) 12,00 óra

Edőcs Johanna

február 20. (szerda) 15,00 óra

Erdős Lilla

február 23. (szombat) 13,00 óra

Fábián Márk

február 18. (hétfő) 17,00 óra

Farkas Csenge

február 23. (szombat) 10,00 óra

Felföldi Ferenc Dániel

február 22. (péntek) 17,00 óra

Foltin Fanni

február 19. (kedd) 15,00 óra

Füleki Ádám

február 22. (péntek) 17,00 óra

Fülöp Enikő Andrea

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Gulyás Péter

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Gyurkovics Bence

február 23. (szombat) 11,00 óra

Hanzel Dominika

február 22. (péntek)15,00 óra

Havas Benedek Ármin

február 20. (szerda) 16,00 óra

Henschl Teodóra Tünde

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Hikisch Áron Zoltán

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Hoffer Dóra

február 18. (hétfő) 16,00 óra

Horváth Tiffani Róza

február 22. (péntek) 16,00 óra

Hubert Annamária Emese

február 19. (kedd) 16,00 óra

Ikrényi Maja

február 18. (hétfő) 17,00 óra

Illés Noémi

február 23. (szombat) 11,00 óra

Jakab Lilla Blanka

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Juhász János

február 26. (kedd) 16,00 óra

Karacs Dániel Ferenc

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Kerekes Szilárd Áprád

február 18. (hétfő) 15,00 óra

Kereskedő Márk Tamás

február 18. (hétfő) 16,00 óra

Kert Antal Zsombor

február 22. (péntek) 16,00 óra

Kiss Ráchel Anna

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Kiss-Jakab Eszter

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Kovács Bálint

február 26. (kedd) 15,00 óra

Kovács Fruzsina

február 21. (csütörtök) 17,00 óra

Körtési András

február 26. (kedd) 17,00 óra

Labossa Tamás

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Lakos Ferenc

február 25. (hétfő) 15,00 óra

László András

február 23. (szombat) 13,00 óra

Lipták Brigitta

február 21. (csütörtök) 16,00 óra

Lipták Henrietta

február 21. (csütörtök) 16,00 óra

Lutze Anna Kata

február 23. (szombat) 12,00 óra

Mala Kinga

február 21. (csütörtök) 16,00 óra

Máté Eszter

február 22. (péntek) 16,00 óra

Mizsák Máté

február 23. (szombat) 14,00 óra

Monostori Dániel

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Moszkovits Alma Anna

február 23. (szombat) 12,00 óra

Muzslai Barnabás

február 23. (szombat) 10,00 óra

Nagy Anita

február 26. (kedd) 15,00 óra

Neményi Zsófia

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Nyirádi Katalin Angéla

február 22. (péntek) 17,00 óra

Oszlács Enikő

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Pálinkás Balázs

február 19. (kedd) 16,00 óra

Palotai Bálnt Péter

február 26. (kedd) 15,00 óra

Palotai Nikolett

február 23. (szombat) 14,00 óra

Pálovics Emese Borbála

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Papp Norbert

február 18. (hétfő) 15,00 óra

Pencsov Renáta

február 20. (csütörtök) 17,00 óra

Perei Péter Immánuel

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Petrók-Hanmer Miklós Csaba

február 22. (péntek) 15,00 óra

Princz Katalin

február 23. (szombat) 11,00 óra

Purebl János Sámuel

február 18. (hétfő) 15,00 óra

Radó Márk Elek

február 19. (kedd) 17,00 óra

Rákosi Attila György

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Révész Petra

február 23. (szombat) 11,00 óra

Richter Ildikó Judit

február 19. (kedd) 17,00 óra

Rikk Veronika

február 18. (hétfő) 16,00 óra

Rippel Rebeka

február 22. (péntek) 16,00 óra

Risztits Dániel

február 23. (szombat) 12,00 óra

Rosta Zsombor

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Rozsályi Emese Zsófia

február 25. (hétfő) 15,00 óra

Rozsovits Tamás

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Simon Nikolett Sarolta

február 19. (kedd) 15,00 óra

Sismanidis Norbert

február 23. (szombat) 11,00 óra

Sivák Veronika

február 19. (kedd) 15,00 óra

Somogyi Dalma

február 26. (kedd) 15,00 óra

Somogyvári Júlia

február 20. (szerda) 15,00 óra

Somos Martin

február 18. (hétfő) 15,00 óra

Soós Csaba

február 26. (kedd) 15,00 óra

Stevens Ábel Róbert

február 19. (kedd) 15,00 óra

Szabó Kristóf

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Szamosi Márk Soma

február 23. (szombat) 10,00 óra

Szaniszló Levente Benjamin

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Szilágyi Tamás

február 26. (kedd) 16,00 óra

Szilvágyi Bíborka

február 19. (kedd) 17,00 óra

Szilvási Hanna

február 18. (hétfő) 17,00 óra

Szirmák-Valent Anna Lili

február 23. (szombat) 13,00 óra

Szoják Álmos

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Szőnyi Laura Eszter

február 20. (csütörtök) 17,00 óra

Tamási Eszter Sára

február 23. (szombat) 10,00 óra

Teleki Bálint Tibor

február 25. (hétfő) 16,00 óra

Tolnai Mónika

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Tomaji Alex Kristóf

február 25. (hétfő) 17,00 óra

Tüzes Ágoston

február 20. (szerda) 15,00 óra

Vágvölgyi Valér Zoltán

február 19. (kedd) 17,00 óra

Vajdovich Noémi Annamária

február 22. (péntek) 17,00 óra

Valér Márkus Péter

február 20. (szerda) 15,00 óra

Vankó Barnabás Szilárdű

február 20. (szerda) 16,00 óra

Varga Éden

február 21. (csütörtök) 15,00 óra

Vereszki Natália

február 26. (kedd) 16,00 óra

Vikol Kálmán Márton

február 18. (hétfő) 17,00 óra

Zsoldos Melinda Kata

február 26. (kedd) 16,00 óra

Események