Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Porta: +36-1/321-1200
Titkár: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Szóbeli felvételi időpontja nyolcosztályos képzésre jelentkezőknek

| Módosítva: 2013. február. 20., szerda - 13:40:03

Nyolcosztályos gimnáziumi képzésre jelentkezők
szóbeli felvételi időpontja:  
   
Név: Időpont:
Anka Noémi február 19. (kedd) 17,00 óra
Bagi Bulcsú Bence február 18. (hétfő) 15,30 óra
Bálint Ádám István február 19. (kedd) 15,00 óra
Bánky Csillag február 20. (szerda) 15,00 óra
Baross Viktória Blanka február 18. (hétfő) 16,00 óra
Benedek Imola február 20. (szerda) 15,00 óra
Bognár Gergely Dániel február 22. (péntek) 16,00 óra
Boros Bertalan Tibor február 21. (csütörtök)17,00 óra
Cseh Dorottya Eszter február 18. (hétfő) 15,00 óra
Cselovszky Klára február 20. (szerda) 15,00 óra
Dudás Anna február 19. (kedd) 16,00 óra
Durkó Vince február 21. (csütörtök) 15,00 óra
Ecsedi Borbála február 21. (csütörtök) 16,00 óra
Fekecs Andrea február 19. (kedd) 15,00 óra
Fekete Bendegúz Gábor február 19. (kedd) 17,00 óra
Fodor Kata Sára február 18. (hétfő) 15,00 óra
Frank Dániel február 21. (csütörtök)17,00 óra
Frank Zsanett február 20. (szerda) 15,00 óra
Gidály Pál február 22. (péntek) 17,00 óra
Gombos Mátyás Pál február 22. (péntek) 16,00 óra
Gombos Mátyás Pál február 22. (péntek) 16,00 óra
Hamar Norbert február 18. (hétfő) 15,00 óra
Hegedűs István Gergely február 22. (péntek) 15,00 óra
Herczeg Márta Fruzsina február 22. (péntek) 15,00 óra
Huszár Viktor február 21. (csütörtök)17,00 óra
Juhász Anna február 22. (péntek) 15,00 óra
Jurenka Csenge Lilia február 21. (csütörtök) 17,00 óra
Kepes Péter február 19. (kedd) 15,00 óra
Kinizsi Luca Paulina február 19. (kedd) 16,00 óra
Kiss Enikő Zsófia február 20. (szerda) 15,00 óra
Kocsis András György február 21. (csütörtök) 16,00 óra
Kókai Anna február 20. (szerda) 17,00 óra
Kosztándy-Kovács Árpád Tamás február 19. (kedd) 15,00 óra
Kovács Boglárka február 19. (kedd) 15,00 óra
Kovács Hanna Panna február 21. (csütörtök) 15,00 óra
Kovordányi Csaba Örs február 20. (szerda) 16,00 óra
Kozák Panna Terázia február 19. (kedd) 16,00 óra
Kunszt György február 20. (szerda) 17,00 óra
Lázár Csenge február 22. (péntek) 16,00 óra
Lehóczki Zsuzsanna február 19. (kedd) 17,00 óra
Maddern Hamma Flóra február 21. (csütörtök) 17,00 óra
Mándi Levente András február 22. (péntek) 16,00 óra
Marosi Samu Barnabás február 18. (hétfő) 15,00 óra
Medvigy Édua Kata február 20. (szerda) 16,00 óra
Mezei Boldizsár február 21. (csütörtök) 16,00 óra
Mózer Réka február 22. (péntek) 15,00 óra
Nagy Bernadett február 21. (csütörtök) 16,00 óra
Nagy Lilla Vivien február 18. (hétfő) 16,00 óra
Nick Blanka Flóra február 18. (hétfő) 15,00 óra
Ónodi-Jánoskúti Máté február 19. (kedd) 17,00 óra
Orbán Mária Evelin február 18. (hétfő) 16,00 óra
Paládi Nóra február 20. (szerda) 15,00 óra
Paluska Luca február 20. (szerda) 17,00 óra
Pátkai Bálint február 18. (hétfő) 17,00 óra
Perényi Jonka Márta február 19. (kedd) 16,00 óra
Povázai Jázmin február 21. (csütörtök) 15,00 óra
Rékai Márk február 21. (csütörtök) 15,00 óra
Somogyi Levente február 20. (szerda) 16,00 óra
Szabó Kristóf Tamás február 22. (péntek) 17,00 óra
Szalánczi Ágota Adria február 18. (hétfő) 15,00 óra
Szalontai Anna február 18. (hétfő) 17,00 óra
Szent-Iványi Szilárd február 19. (kedd) 17,00 óra
Tivolt Lilla Melinda február 18. (hétfő) 16,00 óra
Tóth Ágota február 18. (hétfő) 17,00 óra
Tóth Zoltán József február 20. (szerda) 16,00 óra
Vincze Botond Miklós február 18. (hétfő) 17,00 óra
Vincze László február 20. (szerda) 17,00 óra
Vitai Simon február 19. (kedd) 15,00 óra
Zsákai Boldizsár László február 19. (kedd) 16,00 óra

Események