Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Adószám: 19011383-2-42


Porta: +36-1/321-1200
Titkárság: +36-1/322-4406
E-mail: [|]

Bővebben...

Partnereink

Tanárok

| Módosítva: 2024. április. 17., szerda - 09:28:05
Név E-mail cím Tanított tárgy(ak) Fogadóóra
Ágoston Béla agoston.bela@fasori.hu ének péntek 4. óra
Bakonyi Nikoletta bakonyi.nikoletta@fasori.hu angol, francia, olasz nyelv hétfő 4. óra
Bátovszky János batovszky.janos@fasori.hu biológia, kémia szerda 9. óra
Bencze Dávid bencze.david@fasori.hu történelem, állampolgári ismeretek szerda 8. óra
Benkőné Di Giovanni Rita digi.rita@fasori.hu kémia, matematika csütörtök 4. óra
Biess Katalin biess.katalin@fasori.hu napközi péntek 6. óra
Bokros Veronika bokros.veronika@fasori.hu katolikus hittan hétfő 7. óra
Czapekné Egervári Orsolya egervari.orsolya@fasori.hu angol nyelv, történelem péntek 3. óra
dr. Csepregi András csepregi.andras@fasori.hu evangélikus hittan csütörtök 6. óra
Csernus Rita csernus.rita@fasori.hu biológia, kémia hétfő 4. óra
Daróczi József daroczi.jozsef@fasori.hu informatika péntek. 3. óra
Dávid Lászlóné david.laszlone@fasori.hu földrajz, német, testnevelés, gyeplabda hétfő 3. óra
Domján-Janka Szofia janka.szofia@fasori.hu magyar irodalom kedd 6. óra
dr. Érfalvy Lívia erfalvy.livia@fasori.hu magyar nyelv és irodalom. német nyelv hétfő 3. óra
Fazekas Lilla fazekas.lilla@fasori.hu angol, német nyelv csütörtök 3. óra
Ferenczi Zsolt ferenczi.zsolt@fasori.hu gyeplabda szerda 17:30
dr. Kardon Ferenc kardon.ferenc@fasori.hu biológia, kémia hétfő 5. óra
dr. Kodácsy-Simon Eszter eszter.simon@lutheran.hu evangélikus hittan hétfő 2. óra
dr. Palágyi Györgyné palagyi.gyorgyne@fasori.hu fizika, matematika péntek 4 óra
Dr. Pánczélné Hatvani Hajnalka hatvani.hajnalka@fasori.hu angol nyelv hétfő 2. óra
Ecker Anita ecker.anita@fasori.hu német csütörtök 4. óra
Gergely Gábor  gergely.gabor@fasori.hu latin, történelem csütörtök 6. óra
Gianone Kinga gianone.kinga@fasori.hu angol csütörtök 2. óra
Hajdó Ákos hajdo.akos@fasori.hu biológia, testnevelés csütörtök 8:30-9:30
Hajnóczi Eszter hajnoczi.eszter@fasori.hu olasz nyelv, művészettörténet hétfő 4.óra
Halász Tamás Gábor halasz.tamas@fasori.hu matematika csütörtök 6. óra
Hámor Endre hamor.endre@fasori.hu biológia, földrajz kedd 7. óra
Haraszti Réka haraszti.reka@fasori.hu német nyelv, angol nyelv hétfő 3. óra
Hűvös Tamás huvos.tamas@fasori.hu földrajz hétfő 1. óra
Izsa Éva izsa.eva@fasori.hu matematika, fizika, informatika hétfő 2. óra
Jernei Anikó jernei.aniko@fasori.hu rajz és vizuális kultúra szerda 4. óra
Karakas Mariann karakas.mariann@fasori.hu informatika szerda 3. óra
Károlyfalvi Ildikó bognar.ildiko@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem kedd 3. óra
Károlyfalvi Zsolt karolyfalvi.zsolt@fasori.hu evangélikus hittan csütörtök 6. óra
Kecskemétiné Szilvási Zsuzsanna szilvasi.zsuzsanna@fasori.hu    
Knobloch Ilona knobloch.ilona@fasori.hu néptánc  
Knolozsi Orsolya kolozsi.orsolya@fasori.hu magyar irodalom  
Kovács János kovacs.janos@fasori.hu   szerda 5. óra
Kovácsné Gyarmathi Krisztina gyarmathi.krisztina@fasori.hu informatika, matematika szerda 7. óra
Kovácsné Kutasi Éva kutasi.eva@fasori.hu hittan  
Kozmáné Bozsits Margit  bozsits.margit@fasori.hu matematika csütörtök 3. óra
Költő Emese kolto.emese@fasori.hu fizika, kémia péntek 2. óra
Kránicz József kranicz.jozsef@fasori.hu tánc kedd 3. óra
Móricz Gréta moricz.greta@fasori.hu   szerda 4. óra
Nagy Sándor nagy.sandor@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom, történelem kedd 4. óra
Néder Katalin neder.katalin@fasori.hu   szerda 7. óra
Németh-Roszik  Andrea roszik.andrea@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 2. óra
Némethné Szlávik Andrea szlavik.andrea@fasori.hu testnevelés péntek 7. óra
Nováky Andrea novaky.andrea@fasori.hu ének-zene péntek 2. óra
Pál Beáta pal.beata@fasori.hu református hittan hétfő 7. óra
Rácz  Ildikó Katalin racz.ildiko@fasori.hu fizika péntek 4. óra
Regős Mátyás regos.matyas@fasori.hu napközi csütörtök 6. óra
Ritter Katalin ritter.katalin@fasori.hu magyar nyelv és irodalom csütörtök 4. óra
Ritterné Mocskónyi Zsuzsanna mocskonyi.zsuzsa@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 2. óra
Sárai -Szabó Linda Noémi sarai.linda@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, német nyelv hétfő 6. óra
Sári Éva sari.eva@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom  
Sárosi Mária sarosi.maria@fasori.hu hittan hétfő 7. óra
Schranz Ambrus schranz.ambrus@fasori.hu történelem szerda 7. óra
Szabados Lilla szabados.lilla@fasori.hu matematika, fizika szerda 5. óra
Szakács Anikó szakacs.aniko@fasori.hu   kedd 2. óra
Szalai Ildikó szalai.ildiko@fasori.hu spanyol nyelv, média és mozgókép kultúra szerda 4. óra
Szalai Lívia Katalin szalai.livia@fasori.hu matematika péntek 5. óra
Szathmáry Adrienn szathmary.adrienn@fasori.hu angol nyelv péntek 5. óra
Szita Rita Marianna szita.rita@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, földrajz és a katolikus hittan csütörtök 6. óra
Szlepák Tímea szlepak.timea@fasori.hu könyvtár  
Szűcs Emese szucs.emese@fasori.hu matematika, fizika csütörtök 2. óra
Tarcsa Edit tarcsa.edit@fasori.hu református hittan csütörtök 4. óra
Tasnádi Zsuzsanna tasnadi.zsuzsanna@fasori.hu latin nyelv, francia nyelv hétfő 3. óra
Tömör Balázs tomor.balazs@fasori.hu   péntek 1. óra
Ungi Anita ungi.anita@fasori.hu német nyelv hétfő 3. óra
Valló Eszter vallo.eszter@fasori.hu angol nyelv szerda 3. óra
Varga Tamásné varga.tamasne@fasori.hu testnevelés, gyógytestnevelés hétfő 1. óra
Weiszné Dobai Mónika dobai.monika@fasori.hu hittan szerda 4. óra
Wolf Károly wolf.karoly@fasori.hu testnevelés kpéntek 5. óra

Események

Hasznos linkek